| Nymphete a întrebat:

Hei. Stie cineva daca pentru a da examenul de ielts sau cambridge am nevoie de bac?

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu stiu sigur asta. Acea persoana ar putea sa intrebe facultatea unde vrea sa urmeze. Sigur i-ar raspunde.

3 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Nu are nicio treaba, trebuie sa ai cunostinte pe masura nivelului pe care vrei sa-l absolvi ca sa nu dai bani aiurea

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu, nu ai. Se poate da la orice varsta. Doar sa fii pregatit, ca nu-i simplu.

| Nymphete explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

De exemplu daca o persoana face 11 clase dupa care lucreaza doi ani, da un examen de engleza apoi se poate inscrie la o facultate in alta tara care cere doar examenul de limba? Suna logic dar nu stiu daca se aplica

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Nymphete):

Nu stiu sigur asta. Acea persoana ar putea sa intrebe facultatea unde vrea sa urmeze. Sigur i-ar raspunde.