| DeleteMarker a întrebat:

Salutare la toti cei de pe TPU! Am o intrebare serioasa, si nu vreau raspunsuri precum: "nu exista asa ceva" sau altele. Vreau sa fac bani pe internet, orice metoda, care sa fie cat de cat platita, poate nu de la inceput... Vreau un job pe net. Astept pareri!

P.S.: Ma Pricep in Microsoft office (PowerPoint, Wrod...), Stiu putin PHotoshop, stiu sa editez cat de cat videori. Propuneri?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si serios ce stii sa faci? ca office stie toata lumea

programare? seo? marketing? copywriter? design (la modul serios )? ceva serios care se si plateste

| VoicuDragomir a răspuns:

Poti incerca pe cont demo pana inveti, tranzactionarea optiunilor binare si/sau forex si dupa ce te obisnuiesti, pe cont real - aici gasesti detalii: www.profitxtrem.com