| ionutaby a întrebat:

Salutare!

Eu petrec in fata PC-ului mult timp si fac toate prostiile din lume.
Vreau sa ma apuc de ceva periodic, ceva din care as putea castiga niste bani, adica ceva lucru acasa in fata calculatorului.
Vreau sa imi dati niste idei am tot cautat si nu prea am gasit mare lucru...
Mentionez : stiu limbi straine la nivel mediu, ma pricep putin si in Photoshop, le am cu tot ce tine de Office, oricum am tot internetul si timpul in fata pentru a invata ceva nou pentru "..." deci nu prea sunt probleme...
Nu vreau sa aud de PTC-uri si alte site-uri pe care trebuie sa stai mai mult de 3.4 luni sa faci acolo 10 euro(cu tot cu referali etc). Pentru ca nu are rost asa bag la pariuri si scot mai rapid bani decat din PTC-uri!

Astept sugestii! Am 16 ani apropo, conteaza!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu își găsesc cei cu studii superioare dar tu, la 16 ani!
Practică un sport de masă, ajută părinții în gospodărie.
Șomajul este ridicat, unde să te angajezi tu?
Pa, pa.

| ionutaby explică (pentru Legiuitoarea):

HaHa happy cam ai dreptate, nu ma gandeam angajat, ceva de modificat chestii, bannere de facut si altele! tongue

3 răspunsuri:
| DoctorChucky a răspuns:

Pune-te tu pe invatat sa dai la o facultate happy Asta te framanta pe tine? Invata si ai sa vezi ca se va schimba si o sa castigi mai mult decat iti inchipuiai happy