| DarkMyst_6581 a întrebat:

Salutare, sper ca nu deranjez daca pun si eu o intrebare. Am 16 ani si de mult m-am gandit sa dau la actorie, dar nu stiu de ce am nevoie? Ma refer la studii, scoala, diplome din astea. Astept cateva raspunsuri, Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Pai prima data du-te la un curs de teatru ceva, si testeaza-ti aptitudinile si mai departe o sa te instruiasca altcineva

funda

| Spanac a răspuns:

A fost acum 2 luni preselectie la acasa tv. Te puteai duce acolo trebuia sa reciti o poezie si sa canti o melodiewinking

| felix_4767 a răspuns:

Nu iti trebuie diploma. Iti trebuie doar o pregatire corespunzatoare unui examen care nu cere teatralitate, ci adevar personal bine pus in valoare. Te putem ajuta in acest sens www.go-play-art.ro

| DarkMyst_6581 explică:

Pfff, daca stiam crying Dar cred ca voi exagera aici, sa joci in filmele astea mai mari, de exemplu in Las Vegas, sau ma rog, undeva mai departe nu in Romania, ce este nevoie?