| Dyalema a întrebat:

Salutare! Sunt printre noi angajați la Lidl? Aș vrea să știu ce program de lucru este pe ture, în ce zile se iau libere, în ce ordine și câte zile de concediu legal pe an se oferă. Pe site-uri nu scrie mare lucru.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Intrebi managerul de la magazin. Sansele sa dai de angajati LIDL pe aici sunt mici.

| Dyalema explică (pentru Wr3nch):

La mine în oraș este închis magazinul pentru renovări până în decembrie.

| Catrice a răspuns:

"în ce zile se iau libere"... știi ca asta depinde de ture... sper.