| Alexandru197 a întrebat:

Salutare TPU!
Am observat ca pe multe site-uri se castiga bani frumusei, stau cam prost cu bugetul si as dori si eu un site in care sa pot castiga si eu bani.
Va multumesc!

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu se CASTIGA, fiindca nu sunt de noroc sigur.
Trebuie sa INVETI functionarea site-urilor cu care se pot "face" bani, dupa care sa-ti faci si tie.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, mergi pe site-urile acele, pe care spui tu ca ai observat ca se fac bani!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ai observat site-urile alea de ce nu te duci direct pe ele?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum ai observat, dacă nu știi, și apoi întrebi?

| Alexandru197 explică (pentru sadrian46):

Multe grupuri cu tot felul de aplicatii in care sa faci bani, dar nu vreau sa imi iau tepe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Only fans
daaaaaaaaaaaaar, trebuie, TREBUIE sa fiiiiii DOTAT bine, RAUUUUUwinking

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Poker,frerooll

| Tonyy25 a răspuns:

Nu exista un site pe care sa castigi bani "frumusei" stand degeaba.
Poti face sondaje online care te platesc cu aprox. 0, 30$ - 1$ iar un jondaj dureaza ceva timp asa ca nu prea merita.
Sper ca te-am informat happy

| Lillo a răspuns:

Primesti instantaneu 1 USD în contul PayPal, Amazon, Coinbase pentru fiecare sondaj pe care îl completați.
După completarea fiecarui sondajului primiți plata in contul PayPal, in maxim 24h.
Il folosesc de ceva timp si chiar ma multumeste.
https://surveytime.app/GTH6q1xQoz

| MrApple1999 a răspuns:

Nimeni nu iti da bani pe degeaba. plus ca ai nevoie de multa experienta si cunostinte, pana ai sa dobandesti aceste lucruri probail ai sa iesi din situatia financiara proastawinking