| NaturalLl a întrebat:

Ce este o companie de marketing in retea? Si imi puteti da 1-2 exemple de astfel de companii?

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Marketing in retea nu se refera la ce ti-a zis utilizatorul ''carnat''. Marketing in retea se refera la afaceri/publicitate DOAR pe domeniul unei tari.Adica exclus international ex: KFC, Mc Donalds, H&M etc.Nu imi vin in minte acum companii de marketing care sa aiba afaceri doar pe teritoriul Romaniei dar asta poti gasi si pe net singurel.

| carnat96 a răspuns:

Marketing in retea. net sau mobil[telefon] Orange, Vodafone, telekom ti-am dat 3 exemple