| ImLost a întrebat:

Ce parere aveti mai merge sa platesti ca sa iei bacalaureatul? ca toti stim multi au luat bacalaureatul platind.

8 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu copia! Atât îţi zic.
Pe curând!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Dupa,,vanatoarea,,din ultimii ani, nu prea mai merge.In primul rand scoate-ti din cap ideea ca nu vei trece la matematica, iar in al doile rand, daca ai ceva de investit, investeste in niste ore de meditatie.Mult hulitele camere de supraveghere se datoresc tocmai unor asemenea practici.

| Andr3y007 a răspuns:

NU, nu mai merge

Răspuns utilizator avertizat
| taviyamato2 a răspuns:

Nu iti recomand asa ceva, viata e scurta, invata o meserie - pentru Dumnezeu, sfinte sisoie

| emiliaalexandra a răspuns:

Merge daca ai pile, cunostinte s-au ti s-a propus vreo oferta

| ImLost explică:

Sunt constient ca nu iau bacul la mate deoarece nu ma descurc cu matematica. de aia intrebam da ca pot platii pe cineva sa ma treaca.

| Florin0110 a răspuns:

E cam riscant...nu recomand, dar acum depinde de clasa, daca toti dau spaga..normal ca trebuie sa dai si tu.