| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Sunt elev in clasa a 12 a si urmeaza sa dau bacul la info, iar ideea este ca nu stiu la ce facultate sa merg mai departe. Care ar fi cele mai potrivite facultati pentru un job bine platit si care sa nu necesite o perioada lunga de studiu? Eu as opta pentru facultatea de informatica dar ma sperie gandul ca nu as face fata

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Faci fata fara probleme. Trebuie doar sa ai grija sa nu ramai in urma.
In acest domeniu va trebui sa inveti toata viata si sa ai grija sa fii la curent cu ceea ce e nou.

1 răspuns:
| OvidiuMocanu a răspuns:

Dacă cauți bani programator, salariu ok daca vrei batai de cap pasiune stres inginer automatist bani + placere +stres = happy life?