| carinadelia a întrebat:

Salutare tuturor!

Anul acesta as dori sa ma inscriu la facultatea de Sociologie si Asistenta Sociala, la sectia "Asistenta Sociala", din cadrul Universitatii din Bucuresti.

Din pacate nu stiu prea multe in legatura cu programa/materiile ce se predau. As dori in mod special sa stiu daca se face o limba straina, sau matematica (in principiu nu cred, dar intreb...).

Astept raspunsuri, pareri, sunt binevenite!

Multumesc tuturor!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Se fac limbi straine si statistica ( care inseamna matematica!). N-am gasit un orar specific specializarii pentru Univ. Bucuresti dar am gasit unul de la Univ. Cluj( de stat):http://socasis.ubbcluj.ro/....../index.php

1 răspuns: