| Junseng a întrebat:

Salutare tuturor! Cum este sa muncești la o sala de jocuri de noroc(magnum)? Avantaje si dezavantaje, sau alte lucruri bune de stiut. Mulțumesc!

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca ce?
Supraveghetor, portar, femeie de servici, bodyguard sau patron?

| Junseng explică (pentru Violleta2022):

Angajat care da banii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Junseng):

Angajatul care da banii (salariile), se numeste CONTABIL!

Tu ai facut o facultate si esti contabil?

| Junseng explică (pentru Violleta2022):

Am sa cer fisa postului sa iti pot spune exact despre ce este vorba si o sa iti scriu si termenii și condițiile din contractul de munca.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Junseng):

Tu ai acceptat sa muncesti acolo, dar habar nu ai pe ce post laughing

| Junseng explică (pentru Violleta2022):

Pe postul de contabil debutant. Spune-mi, te rog, ce am de făcut.

| Junseng explică (pentru Violleta2022):

Daca ai putin de tot creier poti sa iti dai seamănă ușor din întrebarea mea ce o sa lucrez, nu sa te bagi in seama aiurea. La ce ma intrebi pe ce post, daca am facultate... Daca iti zic ca o sa lucrez ca manager zonal sti sa imi răspunzi ce urmează sa fac sau întrebi din curiozitate?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Junseng):

De ce am putin creier ca am incercat sa aflu ce vrei sa spui dar esti incapabil, ca s ate pot ajuta?
Din curiozitate nu ma intereseaza, dar voiai un raspuns si nu am cum sa-l dau pdata ce nu stiu pe ce pozitie te vor angaja.

Invata sa pui o intrebare corect si clar daca vrei un raspuns corect si clar!
Te-ai facut singur de rusine aici, cu intrebari puse de parca ai fi handicapat, crezand ca-ti ai cineva matura de la locul de munca!

| Junseng explică (pentru Junseng):

Vezi ca cineva mai sus a înțeles despre ce post este vorba, este la mintea cocosului despre ce este vorba. La supraveghetor știu ca trebuie sa plantezi roșii in solar, ca femeie de servici trebuie sa te urci pe acoperiș si sa desfunzi hornul, la bodyguard trebuie sa dai ușile cu vopsea zilnic si la patron trebuie sa dai cu matura. Ca tot mai întrebat de posturile astea. Vezi ca știu ce ai de făcut pe fiecare? Deaca ma angajam pe posturile de care m-ai întrebat tu cred ca este destul de evident ce ai de făcut. "Angajatul care da banii(salariile), se numește contabil". Serios? Nu știam. Nu mai căuta băgare de seamă.

| Violleta2022 a răspuns:

Sau vorbesti de CASIER?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lucrezi într-un loc viciat care nu are cum să nu te influențeze. Vorbesc din experiență. Plus o poveste reală din Cluj. O lucrătoare a refuzat să servească la păcănele un client beat. A scos un cuțit și l-a băgat în ea.