| 151220 a întrebat:

Ce laptopuri credeti ca sunt bune? Avantaje si dezavantaje

Funda.

8 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Eu am Asus si se misca super okey, design finut, rezistent ( l-am scapat de vreo 3 ori pe jos si inca mai merge ), cred ca ar avea doar 2 dezavantaje : ca nu trebuie sa-l opresti din buton, si ca bateria e cam proasta ( dar poti sa-ti cumperi alta si n-ai treaba cu el ).

Răspuns utilizator avertizat
| AlexFTW3 a răspuns:

Depinde la ce vrei laptop-ul big grin daca vrei pentru jocuri nu ti-as recomanda laptop, dar daca vrei pentru tine personal sa te uiti la un film, sa vorbesti cu prieteni iti recomand un toshiba..eu am unul de 1an si il folosesc la orice.cei nu-mi place la ele au un cablu de alimentare scurt in rest foarte okey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dell,Apple makbook! atentie:Apple e foarte scump!

| VladPetcu a răspuns:

Pentru Gaming cel mai bun este Alienware si pentru business este DELL.

| TomaKa1900 a răspuns:

Patckard bell si Asus, parerea mea

| Gogulita a răspuns:

Depinde de ce vrei. Lenovo in general are tastatura nasoala, HP-ul are un pret mai ridicat, iar Acer-ul nu prea stiu sa aiba asa dezavanaje.Pentru gaming iti recomand Asus pentru tastatura, performanta si calitate la un pret mic.Restul nu sunt de calitate. Daca vrei un laptop pentru bussines, iti recomand Acer sau Hp

| nedan1999 a răspuns:

Mie mi se pare ca Asus are raportul cel mai bun calitate/pret. Am un K53SV si nu am avut niciodata probleme grave: Cateodata am blue screen-uri cand il las o ora fara sa fac nimic, si odata mi s-a intamplat ca nu mai facea contact cablul de alimentare ( l-am dus la reparat si acum merge bine ). happy