| nicoleta2605 a întrebat:

vreau si eu detalii despre facultatea de medicina din brasov happy este recunoscuta. adica se merita sa o fac? si.cat de grea este admiterea big grin? tnx

Răspuns Câştigător
| Ajna a răspuns:

Cred ca iti scriu cam tardiv, nu am vazut intrebarea ta, mi-a trimis-o cineva care credea ca pot sa te ajut. Desi deja am trecut de admitere de mult, nu este foarte grea, este un test grila cu 90 de intrebari cu mai multe variante de raspuns, iar pentru. asta trebuie sa te pregatesti din manualul de biologie clasa a XI-a.Admiterea in sine nu este foarte grea, devine grea din cauza concurentei. Este o facultate recunoscuta, si are calificative bune.

Succes in tot ce faci!

| nicoleta2605 explică (pentru Ajna):

Tnx a lot! eu sunt clasa a 12 a, am intrebat daca e recunoscuta deoarece profele mele de bio/chimie nu au o parere asa buna de facultatea aceasta. Eu vreau sa o urmez. mai ales ca Bv mi se pare unul din cele mai frumoase orase. tu ce an esti? si este sufiecient sa invat din manualul recomandat de ei?

| nicoleta2605 explică (pentru Ajna):

Ai putea sa mi lasi si mie emailul tau te rog?

| Ajna a răspuns (pentru nicoleta2605):

Problema este ca nu as vrea sa imi public mailul, iar deocamdata sunt membru junior, nu am mai dat raspunsuri de ceva timp, ori imi dai tu adresa ori mai asteptam putin pana imi depasesc statutul de junior