| Andrei9716 a întrebat:

Salutari la toata lumea! Sunt in Madrid si caut de munca! Stie cineva unde pot gasi locuri de munca? Am pus pe net anunt dar ma gandeam ca sunt agentii cum sunt in Anglia care te angajeaza. Multumesc

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal era sa-ti cauti de munca cand erai in tara.
Cautand prin agentiile de recrutare.

| Andrei9716 explică (pentru Violleta2022):

Am lucrat pana acum in constructii sunt din Iulie aici! Si pe timp de iarna cam greu si de aceea ma gandeam ca poate aveti idee

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei9716):

Idei nu avem, ca nu suntem acolo si nu putem noi sa cautam prin agentiile de recrutare.
Oricum, este sfarsit de an si acum nu mai face nimeni angajari.

| Andrei9716 explică (pentru Violleta2022):

Ma adresam persoanelor care au fost pe aici daca sunt persoane care au fost

| sierra1 a răspuns:

"Sunt in Madrid si caut de munca!"

bănuiesc ca in Madrid vrei sa te angajezi

| Andrei9716 explică (pentru sierra1):

Da in Madrid sau in comunitatile de langa