| user12131415 a întrebat:

Saluuut! Stiti cumva daca liceul militar ajuta in vreun fel pentru la academia politie?
Si ce credeti despre liceul militar din Craiova? E un loc cat de cat ok pentru o fata? Vreau pareri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te disciplineaza dar n-are legatura cu politia. Colegiul (nu exista liceu militar) militar este pentru M.Ap.N. Cel mai bun colegiu din domeniu era cel de la Breaza (cand eram eu militar) acum nu mai stiu care este mai bun.

2 răspunsuri:
| NelsonM a răspuns:

Daca vrei sa fi gabora nu ai ce cauta la liceul militar ne faci de ras si oricum nu te ajuta

| user12131415 explică (pentru NelsonM):

Nu stiam doar, nu e nevoie sa vorbesti asa, sa stii.