| Maior_Robert_1998 a întrebat:

Dacă urmez liceul militar dupa pot da la academia de poliție?

4 răspunsuri:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Nu te mai lua dupa toti prostii, intr-adevar poti da la orice alta facultate, dar cand ai intrat în acest liceu esti obligat să urmezi o cariera militară cel putin patru ani de zile si de asemenea să urmezi o academie de acest profil. In caz contrar esti obligat sa plătești tot ce s-a cheltuit pe tine in toti anii de liceu (in jur de 80 de miloane). Te intereseaza un liceu militar? Te pot ajuta cu niste sfaturi.

| Adrian1331 a răspuns (pentru Viitorulapropiat):

Daca poti sa imi dai si mie niste sfaturi pentru liceul militar big grin

| Viitorulapropiat a răspuns (pentru Adrian1331):

Ok,iti trimit mesaj

| Pitbullllll a răspuns:

Da poti sa dai la academia de politie daca urmezi liceul militar iar acest lucru te va ajuta