| anonim_4396 a întrebat:

Se castiga bine pe partea de marketing?
Eu am incercat graphic designer dar am renuntat.
As dori o recomandare, ce domeniu similar m-ar ajuta sa ma reprofilez? Ceva sa ma ajute si atuurile acestea de creativitate.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| TatianaIstrate a răspuns:

Sunt o tonă de joburi in marketing -- https://www.ejobs.ro/locuri-de-munca/?cauta=marketing Unele chiar au și salariile la vedere ca să-ți dai seama dacă merită sau nu să te bagi.

| DARKSMOKE01 a răspuns:

Se castiga bine! Daca ai o pasiune si o poti pune in practica si stii ca se poate face bani frumusei! Iti spun sa nu renunti niciodata! Sa mi spui ce te pasioneaza!

| anonim_4396 explică (pentru DARKSMOKE01):

Ma pasioneaza arta, imi doream sa ajung graphic designer, dar a trecut mult timp, am invatat acasa o perioada in rest nu mai stiu ce sa mai fac, am trimis zeci de mail-uri sa ma angajez, nu ma baga nimeni in seama.
Asta e...