| StrongHeart a întrebat:

Se intra greu la pompieri? Cam de ce ai nevoie sa fii un pompier bun?
Daca exista oameni care lucreaza in domeniul asta pe site, am o intrebare:Va place meseria aleasa? Ce satisfactii ai ca pompier si ce pericole exista?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intra greu cu toate ca e o meserie grea. Scoala putina, riscuri multe.Greul apare cand vezi cat de prost esti pregatit sa iti risti viata si cate neajunsuri are sistemul

| MaryMaria333 a răspuns:

Cand eram mica asta voiam sa devin dar bine ca nu stiam ce greu e! happy Trebe sa fi as la sport asa ca si la politie. Cam asa ceva
https://youtu.be/5L6NXVm2iPo
Succes!