| ANDREYandrey1 a întrebat:

Se merita sa intri in SRI? Ma refer din punct de vedere financiar si al relatiilor. funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Liviu_2019 a răspuns:

Da, din cele doua puncte de vedere se merita atat financiar cat si din punctul de vedere al relatiilor dar un astfel de job presupune multa responsabilitate si trebuie sa fi facut pentru asa ceva si sa stii ca pe acolo se intra numai numai numai pe pile.
Eu cunosc pe CINEVA si o data am primit un telefon pentru un job in asa ceva dar nici nu m-am dus la interviu deoarece stiu ca nu sunt facut pentru asa ceva. Trebuie sa fi stapan pe tine sa fi bad boy sa zic asa pentru un astfel de job.

2 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Da.dar trebuie sa fii foarte bun.am un prieten bun acolo, dar la liceu a avut doar 10 pe linie.

| AxelBv a răspuns:

Daca te intereseaza latura financiara nu o sa intrii niciodata in SRI. Acolo cauta oameni competenti nu lacomi.