| wonderbra a întrebat:

Cum credeti ca ne vom descurca anul acesta cu shopping-ul pentru sarbatorile de iarna? Ma refer din punct de vedere financiar.

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Personal nu destul de bine, deoarece lunile astea trebuie sa cumpar o multime de lucruri pentru casa( noua) si de cadouri nu-mi prea raman bani, in rest... de craciun suntem invitati si de anul nou inca nu avem planuri. stii cum este, ai sau nu bani dar de sarbatori tot cheltuiesti laughing

mira
| mira a răspuns:

"Dupa buget, coane Fanica!"

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...sincer nu stiu.
Probabil ca romanii vor face mai putine cumparaturi din cauza crizei.