| Iana2205 a întrebat:

Se poate urma facultatea de publicitate la snspa si in acelasi timp meseria de stewardesa pe curse scurte?

2 răspunsuri:
| Zartbitter a răspuns:

Depinde mult de compania aeriană la care vrei să lucrezi, însă cred că jobul ăsta este atât de solicitant încât e puțin probabil să ai timp de altceva pentru tine, mai cu seamă dacă vrei să o faci bine.

Eu aș încerca totuși, iar dacă nu mă descurc cu ambele, voi avea mai multe informații să decid la care din ele pun pauză și pe care mă concentrez întâi.

Baftă!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Stewardesa are un orar foarte strict.
Nu vei putea să le combini.
Dacă ai intrat la fac, rămâi acolo.
Dacă nu, stewardesă este un job de tinerețe.