| Iana2205 a întrebat:

Ma pot angaja ca stewardesa la Wizz Air si in același timp sa fiu la snspa la publicitate?

5 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Daca esti la invatamant la distanta, da. Vezi povestea Stefanei Suciu de pe Youtube.

| Iana2205 explică (pentru laSoledad):

Am văzut-o deja, multumesc oricumrolling on the floor

| laSoledad a răspuns (pentru Iana2205):

Pai, ea face facultate la distanta. Deci, practic, n-o prea face. laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru laSoledad):

Dar teoretic are facultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca însoțitoare de bord pur și simplu nu mai ai viață. Ești mereu numai un du-te vino și stai la cheremul companiei aeriene. Vizitezi multe țări, dar e și nașpa pentru că nu mai ai viață personală. Dacă ai familie, ii vezi rar. Cu prietenii te vezi rar.