| moto1 a întrebat:

In anul I la Publicitate (SNSPA) se face informatica?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se face Informatică - vezi Planurile de învăţământ de la linkul :
http://www2.comunicare.ro/planuri_programe/PlanInvUPUBz.pdf

Toate cele bune!

| moto1 explică (pentru bursuc001):

Multumesc frumos! Stii cumva si ce nivel de dificultate e? Eu la scoala am facut doar TIC.

| bursuc001 a răspuns (pentru moto1):

Cu plăcere happy

Sorry, asta n-aş putea să-ţi spun deoarece am absolvit în alt domeniu ( altă facultate ) şi de vreo 15-20 de ani...

O zi frumoasă!

4 răspunsuri:
| Ploieşteanul2015 a răspuns:

Se face în special programe şi aplicaţii de prezentare, dacă şti Power Point nu îţi va fi greu deloc!

| Ploieşteanul2015 a răspuns:

Se face în special programe şi aplicaţii de prezentare, dacă ai noţiuni de Power Point nu-ţi va fi greu deloc.