| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cand se va da examenul psihologic-sportiv de la breaza pentru angajare in armata? din cate am inteles depunerea dosarelor se poate face pana pe 8 martie..mersi

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Nu stiu daca dai la Breaza. In mod normal la Alba Iulia ar trebui sa dai. In Oradea termenul era jumatatea lui martie, cel mai bine ar fi sa intrebi la agentia de recrutare.

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intreaba la centrul unde ai facut recrutarea

| badeatony1990 a răspuns:

Cred ca examenele se dau la Alba-Iulia si se vor da cam la o luna, doua... dupa ce iti bagi dosarul... iti zic din auzite. Nu stiu nimic sigur

| rebeca86 a răspuns (pentru badeatony1990):

Cine a mai dat examen la Breaza pentru armata? am auzit ca la proba sportiva se pica la greu.din cauza sunt multi cu anumite pile..stie cineva asa aproximativ cam cat se cere pentru "ajutor"? mers