| BeatriceSt a întrebat:

La depunerea dosarelor de inscriere la liceu trebuie sa participie si candidatul sau poate doar parintele/tutorele?

5 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Si parintele/tutorele poate participa la depunere

| elComandantee a răspuns:

Mie mi se pare ciudat ca ai ajuns la liceu şi încă trebuie să te mai înscrie mă-ta la şcoală. Ai totuşi o vârstă la care te poţi înscrie şi singură...

| BeatriceSt explică (pentru elComandantee):

Vroiam sa plec din tara inteligentule!laughing

| ionalexandru98 a răspuns:

Voi nu intelegeti. Fata intreaba daca pot veni doar parintii si ea sa nu vina. Poate vrea sa plece in vacanta sau cevade genu.Din pacate si eu voiam sa fac asa dar am aflat ca trebuie sa semnez acolo si ca nu se poate.

| nextmt a răspuns:

Si parintele/tutorele happy