| mois a întrebat:

Stie cineva ceva despre firma atena.sk.Am fost sunata pentru un interviu in engleza pentru un post de asistent medical in strainatate.A plecat cineva cu aceasta firma.Este serioasa?
Vreau sa ma informez inainte de a face vreun pas? Va rog frumos.

5 răspunsuri:
| Gurusciuc_Ionela_1999 a răspuns:

Este foarte serioasa in general te sfatuiesc sa pleci!

| mois explică (pentru Gurusciuc_Ionela_1999):

Ai verificat-o tu? de unde stii?

| Gurusciuc_Ionela_1999 a răspuns (pentru mois):

Am niste cunoscuti tot acolo sunt si au spus ca e foarte seroasa.

| bogdanionut1991 a răspuns:

Maine avem plecarea din otopeni catre Anglia prin firma atena happy
transportul asigurat de ei, training cat si cazare, profesionisti apelati cu incredere

| Moldo_Yssa_1991 a răspuns:

Buna ziua,
Firma ATENA sunt niste escroci. Mint si inventează de îngheață apele! Va vorbesc foarte frumos nu va cere nici un comision va platesc ei biletul de avion, toate bune si frumoase pana ajungeți la destinație Terminați cu training-ul începeți lucru! Veți vedea ca nimic nu este din ce vi s-a prezentat! S au spălat pe mâini, v au vândut apoi veți fi umiliți ca niste sclavi pe bani de nimic! Eu va spun din propia experiența, am rezistat 3 saptamâni pana la asa zisul salariu de 400 lire. munciți de la 6 dimineața pana la 11 noaptea care consta in a merge la batrani acasa doar sa i curățati de urina si rahat si sa i spălați! Veți pierde minimum 15 ore zilnic din care vi se vor plăti doar 6 ore! Nici pe departe salariul care il spun ei pe sitte 1720 laughing)