| faaalyoana a întrebat:

Stie cineva ceva despre firma S.c MONDOJOB s.r.l din Brasov? Este o agentie de recrutare si selectie personale ce fac angajari pentru Germania. daca cunoasteti pe cineva care a plect cu aceasta firma, sau stiti ceva, daca sunt seriosi..si nu tepari! Mai nou organizeaza cursuri pentru incepatori de lb germana, care tine de 3 sapt.cik 2 ore pe zi =2 mil. E imposibil sa inveti germana in 3 saptamana.

2 răspunsuri:
| Osan_Denisa_1997 a răspuns:

NU,nu este imposibil, trebuie sa ai un pic de ambitie big grin, dar si trebuie sa faci 2-3 ore pe zi, aproximativ.Cine isi doreste cu adevarat reuseste.

| rocsanna1991 a răspuns (pentru Osan_Denisa_1997):

Tu cred ca nu stii ce vorbesti! eu sunt in Germania de 3 luni si lb germana este fff grea. In 3 saptamani nu o inveti oricat te-ai stradui!