| Anya_1437 a întrebat:

Stiti si alte profile in afara de mate-info si bilingv? Daca da spuneti-mile si ce semnifica acestea? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| UNKOWN a răspuns:

Pai de mate-infi stii.
filologie - muuulta romana
stiinte sociale - un profil de mijloc, predomina istoria big grin
stiinte ale naturii - biologie si chimie
economic - ce tine de economie.contabilitate si d'astea.
mecanica
.

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Stiinte ale naturii folologie stiinte sociale si mate info intensiv

| Ivallll a răspuns:

Pai uite eu stiu profilele de la liceul unde sunt eu:A mate info =info intensiv B mate-info engleza intensiv C mate-info mate intensiv D bio-chimie E bilingv F pentru nemti bio-chimie germana intensiv big grin

| victor_2113 a răspuns:

Mecanica(cand termini iti ei carnetul)
Filologie(limbi straine)
Pedagogie(sa te faci prof)

| oraNgel112 a răspuns:

Stiinte - Aici trebuie sa te bazezi pe biologie / chimie / fizica
Electromecanica
Turism si alimente
Comert
Econimc
Sportiv
Mecanica
Teologie - te faci preot
Agricultura
Protectia mediului. si cam atat stiu.