| dorina195 a întrebat:

Sunt dansatoare, dansez deja de 10 ani, fac balet de 10 ani, am un glas frt frumos, si eu doresc sa devin cineva cunoscut, mai adaug ca am un corp frumos, nu degeaba sunt dansatoare, si infatisarea e destul de buna

Răspuns Câştigător
| blonda_6663 a răspuns:

Pai e destul de greu pentru ca e multa oferta pe piata, toate vor sa fie celebre. din ce spui (daca e adevarat) ai avea sanse, dar gandeste-te si la ce se cere si cate sunt mai bune ca tine.
incepe si tu prin a te inscrie la agentii din astea pentru hostess modele promotere, au chiar si recrutare de dansatoare mi se pare ca am vazut odata, fa-te remarcata.
si daca ai ocazia sa cunosti oameni influenti pune-te bine cu ei. participa la castinguri, in reviste etc. acum depinde si cat de mult esti dispusa sa oferi pentru a te face cunoscuta si de cat timp ai la dispozitie sa "iti faci publicitate".
si incepe prin lucruri simple, 1 cate 1.

8 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Cam de ce ai vrea sa devii cunoscuta? In ziua de azi ca sa devii repede cunoscuta trebuie sa te filmezi in pat cu irinel iar apoi suni la canca, libertatea, click, etc. Bafta!

| mnia a răspuns:

Hmm...stii,asta-i un site pentru intrebari, nu pentru etalarea calitatilor.

| angeltyo a răspuns:

Nu inteleg. Ai scris 4 randuri acolo doar ca sa te luazi? Suntem incantati de toate abilitatile tale, desi ma indoiesc ca ne pasa. Intrebarea unde e?

| dollydee a răspuns:

Asa... felicitari!
Intrebari ai?

| ForbiddenLove a răspuns:

Incepe prin a nu te mai lauda asa laughing (lasa-i pe altii sa te laude) si schimba-ti numele...si sa ne spui pana la urma care ii intrebarea!laughingrolling on the floor

| sweetcupcake97 a răspuns:

Intrebarea?

| Craazy a răspuns:

Pai nu stiu...toti ratati de pe lumea asta se fac cantareti (de ex fernando)...Si oricum numele Dorina nu e cool deloc
Deci nu stiu

| Alexutza_5599 a răspuns:

Eu cred ca daca tie iti place ce practici este ok. Crede-ma tie trebuie sa iti placa si ai putea avea succes din asta.nimeni nu poate sa-ti interzica fiecare face ce vrea cu ce se descrca mai bine.Eu cred ca numele dorina nu are nici un defect mie mi se pare okhappybafta multa!:X