| cezareea a întrebat:

Sunt eleva.as vrea sa merg in franta ca sa invat.cum as putea obtine vreo bursa sau eventual sa particip la vreun concurs.stie cineva?

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Cine te opreste? Si eu as vrea sa merg in America sa conduc firma Apple...Sunt schimburile de experienta, atat. Nu traim in Europa, suntem in ROMANIA voi nu va treziti la realitate? Noi suntem in UE doar pe hartie.Nu si practic.

| cezareea explică (pentru Alexander21):

Da stiu prea bine unde ma aflu...si in ce omd este Romania in UE