| adytza0700 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a iar de cand am inceput scoala la Chimie facem doar probleme, deci nu ne-a predat nici macar o lectie. Spuneti-mi e normal asa, si voi cum faceti?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si noi facem probleme, mai povestim o tema doua, dar asta ca sa intelegem tema, dar nu e asa de greu, pune mina pe carte si o sa vezi ca nu e chiar atit de rau happy

| Mirela14 a răspuns:

Si mie la fel. Toata ziua numai probleme. Dar ora trecuta am dat test din problemele respective si acum practic incepe materia de clasa a8a...cel putin asa a zis profa meahappy

| regitzy a răspuns:

Nu e normal deloc vorbiti cu profesorul si daca nu va asculta atunci spuneti-i dirigintelui sau directorului...

| Rox3tte a răspuns:

Nu prea cred ca e normal, la noi proful ne spune sa conspectam din lectie si facem probleme dar ne mai si preda uneori, iar la teste cica face el stiu ca copiati hai scoateti caietele pe banca si copiatilaughinglaughinglaughing

| flaviupop71 a răspuns:

Poin de exemplu aminittii profesorului daca nu atun ci ii neb profesoru eu nu am probleme din astea

| Missgirl2000 a răspuns:

Da si nOi la inceput facem doar problemee dar dupa am inceput cu lectile am facut oxiegenul acum facem carbOnul:p