| aproximativ14 a întrebat:

Sunt la facultatea de stiinte economice la zi buget..si din anul 2 doresc sa ma transfer la facultate la distanta. Este acest lucru posibil? Trebuie platita o taxa de transfer? Exista o anumita data limita?

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Cred ca te poti transfera la alt tip de studii. Ma gandesc ca daca esti in cadrul aceleiasi facultati poti sa te transferi fara taxa. Data limita si taxa de platit sunt intrebari pe care trebuie sa le pui la secretariat. Fiecare facultate are propriul regulament. De mutat te poti muta sigur la alt tip de studii. Succes!