| Seby88 a întrebat:

Sunt la liceu pe profil uman.Pot da mai departe la pompieri?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Yep, baftă

| Sophieka a răspuns:

Desigur, colegii TPU au raspuns corect. Poti merge mai departe, unde doresti, indiferent de profilul avut la liceu.

| MValentin a răspuns:

Poti da la orice facultate vrei. Doar sa treci bacul si admiterea

| Catalin77945 a răspuns:

Nu are nici o relevanta, ideea este ca la pompieri dai admitere daca iei admiterea da desigur

| ruddy a răspuns:

Poti sa faci sport 4 ani apoi sa mergi la mate info, nu conteaza, doar sa iei bacu.

| WonderGirl7 a răspuns:

Poți da si ca si doctor. Nu are nicio relevanta profilul cu facultatea.

| danidni a răspuns:

Salut! Nu contează profilul! Trebuie doar sa iei bacul, nu contează cu ce nota apoi vei da admiterea la pompieri