| Geanynna a întrebat:

Sunt la liceul la profilul mate-info. Ce job as putea avea dupa ce fac si o anumita facultate?

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Doar ca liceu nu prea ai sanse sad

| emy a răspuns:

Informatician, daca faci facultatea ot pe profilul asta. Multa bafta!

| valentingb a răspuns:

Programator de exemplu
depanator

| claudiu11re a răspuns:

Daca te duci in continuare si la faculta pe profil de info poti iesi programator ...si in ziua de azi ai vaz ca calculatoarele astea se cauta...

| TC3 a răspuns:

Gunoier sau cersetorwinking eu as opta pentru cersetor daca as fii in locul tau...mai castigi si tu un ban... fara prea mult efortwinking bafta in viitor