| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pe clasa a 11a si dupa ce termin liceul as vrea sa merg mai departe la facultatea de psihologie si as vrea si eu sa va intreb daca nu stiti din materia de ce clasa trebuie sa invatbig grin? va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Foxilikkkă a răspuns:

Invata psihologie cls a10a,ca doar in clasa a10a se face psihologia.S-ar putea sa dai admitere din materia de a 10a, depinde de profilul care il alegi la Psiho.Sunt mai multe...psiho-pedagogie,psihologie speciala...de exemplu la psiho-pedagogie intrii pe baza de dosar.Deci depinde si ce alegi tu.
Multa bafta!

1 răspuns:
| anutzzaa a răspuns:

Pai psihologia nu se invata doar in clasa a 10-a?