| Seby80 a întrebat:

Sunt sanse ca un roman sa ajunga la fel de mare si de usor, un star ca Justin Bieber?

3 răspunsuri:
| CorinaaM a răspuns:

De ce, esti un cocalar si vrei si tu sa iti faci reclama?! *phew*

| Seby80 explică (pentru CorinaaM):

Bai proasto, ce ai, cocalar te-a facut pe tine! am vrut doar sa stiu daca in Romania sunt sanse ca un om sa fie mai sus, ori m-am laudat cu vreun lucru, intai uita-te calumea, si dupa aia comenteaza!

| Aannoonniimma a răspuns:

Daca aer ambitie pote sa ajunga si mai sus ca Justin Biber...tot ce trebuie e sa aibatie si curajbig grin