| anonim_4396 a întrebat:

TPU. Ce presupune munca în calitate de personal vânzăre într-o cofetărie? Ce sarcini implica acest job?
Am fost chemata mâine sa dau o probă, sper sa ma descurc..mai ales ca nu am experiență în domeniu, nici cu casa de marcat.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde! daca este o cofetarie mica, esti psua sa pui marfa pe raft, sa speli frigiderul si tavile de prajituri, sa vinzi, sa strangi de pe mese, sa speli mesele. sa speli podelele cofetariei samd.
Mergi maine la interviu si afla mai multe!
Succes!

| romeo78 a răspuns:

Ca vânzătoare într-o cofetărie, trebuie în primul rând să respectați regulile sanitare la sânge, să zâmbiți, vorbiți frumos. Plus atenție la gestiune.