| Dumitrache_Dani_1999 a întrebat:

Um pot sa sterg un video de pe Youtube dar nu mai stiu emailul puteti sa spuneti ce sa fac?

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Exista optiuni de recuperare, cum ar fi o adresa de Email rezerva si intrebarile de securitate. Daca nu ai acces la acestea exista un mod prin care poti trimite un mesaj la Google ( dar trebuie sa stii exact data si ora la care ai intrat pe cont ultima data, prietenii si conversatiile ).

| alexandruanghel a răspuns:

Nu se poate sterge. Singura solutie e sa dai report de pe mai multe conturi la acel video pana cei de la Youtube il vor da jos

| PainTech a răspuns (pentru alexandruanghel):

Nu este adevarat. Trebuie sa exista un motiv bun pentru care sa dai report ca Youtube sa dea jos. Daca ar fi cum ai spune tu, imi pot chema toti prietenii sa dam jos toate canalele care nu ne plac... Report dat aiurea se penalizeaza. Plus de asta numarul de reportari nu influenteaza decizia de a da jos un videoclip.

| Dumitrache_Dani_1999 explică:

Cate conturi im trebuie sa sterg un video de pe Youtube
?

| Dumitrache_Dani_1999 explică:

Baiatul meu a postat mai acum citi va ani cateva videoclipuri pe Youtube si nu mai stie nimic despre cont abia acum am aflat ce a facut cum pot sa le sterg