| mananam a întrebat:

Unde pot gasi sfaturi si trucuri pentru a face o prezentare publica?

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cauta si colectia revistei "Idei de afaceri". Apar acolo multe articole dedicte temei care te intereseaza. Mira

| pestisoruldeea a răspuns:

Incearca la biblioteca judeteana, daca nu-ti permiti sa cumperi carti pentru ca unele sunt cam scumpisoare! daca iti permiti...intreaba la librarii! altundeva...nu stiu!

| zuzu_4124 a răspuns:

Uite aici cateva resurse(lb. engleza):http://www.youtube.com/......p?/results