| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot sa ma angajez si eu la inceput? Nu am pretentii salariale dar undeva unde sa fie mai putina munca, mai alea fizica.Multumesc!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai vreun handicap?

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci cum poti cere de munca, dar pune conditii de "mai putina munca?"
Ai chef de munca ori nu?
Pentru ca, fiind necalificat in vreun domeniu, nu poti gasiid e munca decat ceva pentru necalificati, unde in general este vorba de munca fizica, solicitanta.
Dar daca esti putoare si nu ai chef de munca fizica, atunci la ce naiba iti mai cauti de munca?

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Sunt destule job uri. locuri de munca care nu trebuie sa fii calificat neaparat in acel domeniu si in care se castiga bine.De ce imi caut de munca? Pentru ca am nevoie de bani si vreau un loc de munca mak usor pentru ca mi mai voi lua unul mai solicitant..adica pe romaneste sa ma odihnesc mai mult la unul dintre ele, altfel cu 2 job uri solicitante e cam greu si nu multa lume face fata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vanzator la un magazin din ala din coltul unui mall unde nu intra nimeni

| Dalmore a răspuns:

Magazinele de haine din mall-uri mereu angajeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te poti face agent de paza.

| Ilyas420 a răspuns:

Magazine de haine
Call Center
Cinema
Terasa(Chelner)
In general in servicii. Doar cauta pe site-uri specializate locuri de munca si iti vei face o idee

| Unravel a răspuns:

Vezi daca sunt posturi disponibile la SO COFFEE-ul din Gara de Nord. Nu de alta, dar n-o sufar deloc pe vanzatoarea de acolo si nu-mi pot bea cafeaua in tihna.