| carmen2011 a întrebat:

Urmeaza cineva cursurile Scolii de Televiziune Tudor Vornicu?
(http://www.scoaladeteleviziune.ro/) vreau sa-i cer unui cursant cateva detalii. multumesc :)

2 răspunsuri:
| mateia a răspuns:

Prietena mea face cursurile lor. Se inscrisese initial acum 2 ani, dar a renuntat si s-a hotarat din vara asta, de cand scoala a fost preluata de Media Consulta lui Mihai Craiu, pentru ca mama ei lucrase in Intact pe vremea cand el era director si i-a spus ca este foarte ok si ca are incredere in el ca scoala va fi ok si va avea si de lucru dupa aceea, ca omu' are si televiziune si agentie de publicitate si evident ca are nevoie de oameni pregatiti si de unde sa-i ia, daca nu de la scoala lui.

| mariap2011 a răspuns:

Ce anume te intereseaza? vad ca stii unde sa-i cauti.

pot sa-ti spun de exemplu, ca maine, cursantilor le vor vorbi Ion Iliescu (fostul Presedinte al Romaniei), Paula Rusu (Realitatea tv) si Andreea Raicu.