| TheCubeBoy a întrebat:

Daca vreau sa ma duc la scoala de televiziune Tudor Vornicu din Bucuresti, trebuie sa fi absolvit un liceu sau sa am o diploma de BAC?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa ai macar BAC-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru TheCubeBoy):

Asta este! happy

| CodrutEnergy a răspuns (pentru TheCubeBoy):

Nu se rezuma la asta bac-ul. Se poate lua cu un minim de efort, daca te duce cat de cat capul si ai trecut pe la ore. Nu degeaba se mai numeste si examenul maturitatii. Orice tanar care vrea sa profeseze intr-un domeniu ce presupune mai mult decat munca fizica trebuie sa dovedeasca ca e capabil sa se mobilizeze si sa ia acest examen, deci are un grad de inteligenta decent si ia lucrurile in serios.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristinaCtC a răspuns:

Te poti duce si cu 1 clasa. Te-ai tampit?! E scoala de televiziune, logic ca ai nevoie de bac. -.-

Răspuns utilizator avertizat
| LauraMihaella a răspuns:

Trebuie sa ai o diploma de BAC.