| Alphahkbg a întrebat:

Urmează să merg la un interviu pentru un post de electrician la o fabrică și am înțeles că va fi și un interviu cu întrebări, pentru personale care lucrează în domeniu sau au cunoștințe pe electrică joasă/medie. Care credeți că ar fi întrebările sau noțiunile de bază pe care ar trebui un electrician să le știe (n-am mai lucrat in domeniu doar ce am terminat liceul pe profil de electrician de joasa tensiune)

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca nu ai invatat nimic in liceu.

| UserRo10 a răspuns:

Cel mai probabil vor fi intrebari ce le gasesti adesea in examenele ANRE pentru autorizare electrician impreuna cu intrebari de protectia muncii