| Manescu_Cristina_1985 a întrebat:

Hello,

Urmeaza sa am un interviu la o firma de transport, pe postul de expeditor international. Am inteles ca de obicei salariul e format din salariu fix + comision.

Va rog tare mult daca cineva a lucrat in domeniu sau pe acest post, sa imi ofere mai multe informatii. Activitate, salariu, cat % primea, etc.

Multumesc, Ofer funda!

1 răspuns:
| Anca32 a răspuns:

Salut ca și expeditor te ocupi de tot ce tine de buna funcționare adică documente date tot. Comisionul ti l stabilesc ei în funcție de sumele încasate.