| Smmo a întrebat:

V-a placut in mod deosebit sa lucrati undeva? Daca da, ce v-a placut?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

In librarie happy

Imi placea cand mi se cereau recomandari si persoanele respective veneau dupa sa-mi spuna ca le-au placut cartile si ca mai vor. Si colegii erau faini si atmosfera unei librarii are ceva deosebit.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scuze de spam, nu m-am putut abtine, e prea amuzant domnul avocat anonim, fost sofer si gigolo.

Da, imi place unde lucrez acum, de aia sunt aici si de f multi ani, si cel mai mult imi place echipa cu care lucrez.

| Smmo explică (pentru suntserios):

Ai vrea sa ne dai un indiciu macar de domeniul in care lucrezi acum?

| suntserios a răspuns (pentru Smmo):

Programare

| Parakeets a răspuns:

Actualul job. happy
Cu actualii colegi și minunata șefă.
Nimeni nu-i perfect (mai există bârfitori și pe aici), na, și 2, 3 încruntați, dar e o atmosferă ok, per total. Nu e lume chiar așa cu nervi întinși la maxim. Până și părinții elevilor mei (chiar dacă majoritatea au fost de etnie rromă, anul acesta) au fost mai buni decât 1000 de români plini de pretenții. happy

Iar cireașa de pe tort, părerea mea, e secretara școlii. Eu am observat cum femeii ăleia îi vin pe cap o groază de oameni zilnic, toți au nevoie de hârtii de la ea, în timp ce ea bagă 5000 mii de cuvinte și cifre prin pc și ea e numai un soare. happy Ba chiar admit că femeia aia mă înfioară la ce vibe bun are mereu și ce psihic sănătos. happy Dar chiar o ador pe acea secretară. Un an de zile, numai mi-a zâmbit, chiar și cu cea mai creepy problemă sau tâmpenie pe care aș fi făcut-o și mă duceam să mi-o rezolve sau îi ceream ceva, ea mi le dădea. happy