| MioaraParalescu a întrebat:

Buna!
Ce filme de craciun ati vazut si v-au placut in mod deosebit?

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Majoritatea vor spune Home Alone, pentru că acel film chiar e foarte superb, mai rare aşa filme de Crăciun, şi mi-a plăcut Serendipity e un film de dragoste, dar acţiunea se petrece si iarna! big grin

| MioaraParalescu explică (pentru FadetoBlack):

M-am uitat la filmul recomandat de tine si mi-a placut mult.
Funda este a ta, multumesc de raspuns! happy

| FadetoBlack a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Mulţam şi eu!

| MioaraParalescu explică (pentru FadetoBlack):

Cu placere! big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Home alone si Ho Ho Ho dar mai mult cele de familie, americane
Funda?

| summergirl25 a răspuns:

Mi-e mi-a placut Home Alone, Good Luck Charlie:In Calatorie, si A Chirstmas Carol.Numai la astea m-am gandit acum, dar ma ma-i uit pe net.

| andreiboss31 a răspuns:

Bad santa.