| mariuschakra12 a întrebat:

Ca sa ajungi director undeva trebuie sa ai 10 ani ca manager lucrati?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate, ca trebuie sa dovedesti ca ai cunsotinte mai multe, decat un simplu muncitor.
Ti-am mai explicat, pentru fii director in compania ta unde angajezi cativa muncitori si esti seful lor.
Tu platesti salariile si iei cand vrei, sau cat produce compania ta.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa ajungi director chiar maine, daca-ti faci un SRL si esti propietarul firmei. Te pui singur in pozitia de Director General, dar va trebuii sa-ti angajezi si lucratori, ca altfel nu face sens.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru mariuschakra12):

Daca esti angajat ca director intr-o companie care nu este a ta, atunci ti se cere experinta in acel domeniu, ani de conducere, o facultate samd.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru mariuschakra12):

Pe o pozitie de director general intr-o companie mare, nici o sansa fara facultate si fara experinta.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru mariuschakra12):

Nu se poate, ca trebuie sa dovedesti ca ai cunsotinte mai multe, decat un simplu muncitor.
Ti-am mai explicat, pentru fii director in compania ta unde angajezi cativa muncitori si esti seful lor.
Tu platesti salariile si iei cand vrei, sau cat produce compania ta.