| denidenisa98 a întrebat:

Voi cum va vedeti viitorul? Si ce tara/oras/sat/insula ati vrea sa vizitati?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu vreau sa ma gandesc ce viitor o sa am in Romania...
as vrea sa vizitez japonia, Italia, jamaica ...si insulele maldive!

| aisha01eu a răspuns:

Un viitor departe de Romania, in Elvetia sau Marea Britanie. As vrea sa vizitez Polinezia Franceza.

| Razvan a răspuns:

Incert că doar de aia e viitor
Mi-aş dori să vizitez Canada

| SkyFly a răspuns:

Salut! As vrea sa vizitez Peru si anume ruinele orasului incas Machu Picchu, iar in privinta viitorului sa spunem ca sunt optimista. happy

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Nu stiuthinking Probabil Romania... n-am de gand sa plec din tara!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul in Romania si in Franta.
As vrea sa locuiesc jumatate de an in Romania si jumatate de an in Franta.
Dar tu?

| denidenisa98 explică:

Romania este destul ne naspa. poate in timp o sa fie mai bine sau mai rau. n se stie :S. in America poti sta afara doar pana la o anumita ora si e f periculos.Coreea de Sud este cel mai bun loc dupa mine big grin...si e si frumos acolo in capitala la Seul :X si ca insula Hawaii sau Ibiza : x astea sunt locurile care mi-ar placea mie sa le vad big grin Coreea de Sud si Nord, Hawaii si Ibiza si sa ajung la un concert a lui Bruno Mars :X :X

| elisf95 a răspuns:

Eu nu stiu daca as mai vrea sa plec undeva...momentan am vizitat jumatate din Europa si nicaieri nu'i mai bine ca acasa, va garatez.

| Allιメ a răspuns:

Probabil S. U. A. Acolo cred ca e "viitorul meu"