| Andra_5221 a întrebat:

Ce oras(tara) va place cel mai mult(pe care ati vrea sa il/o vizitati? Cine se gandeste la ce ma gandesc si eu primeste un cadou de la mosul...winking

Răspuns Câştigător
| juno a răspuns:

Londra :X

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As vrea sa vizitez Timisoara.

| Bacemi a răspuns:

Credeam ca este vorba de oras din tara sad. Orasul pe care vreau sa il vad este Roma. Am vazut Paris si Venetia, care ar fi fost primele doua in topul preferintelor asa ca aleg pe a treia, Roma.

| anad a răspuns:

Vreau si sper sa pot sa vizitez la vara o parte din Grecia!

| Antrax a răspuns:

As vrea in Japonia :X:X:Xchiar acum sau sa il vad pe Mos Craciun si nu ceva fake-uri.

| viatadecacatt a răspuns:

As vrea sa vizitez romabatting eyelashes.

lolita
| lolita a răspuns:

Las Vegas, macar o datat in viata vrem sa-l vizitam, stii tu...

| Cryssy a răspuns:

As vrea sa merg in Paris. love struck

| Bishop a răspuns:

Eu vreau sa vizitez insulele Hawaii-surfing paradise love struck
(daca se poate si sa ma mut acolo laughing )

| Aurelia a răspuns:

Eu as vrea sa vizitez tot Universul fara nicio exceptie (chiar acesta este adevarul) si sper ca intr-o buna zi voi putea sa vizitez macar toate tarile lumii (caci alte planete nu pot).

| Seline a răspuns:

Viena love struck

| mada. a răspuns:

Paris, Venetia si Dubaihappy

| Lale_2033 a răspuns:

Grecia

| doar.eu a răspuns:

As vrea sa ma duc pe Luna laughing)
sau, aici pe Pamant:
Franta
Japonia
Elvetia
Italia

| Remus_7546 a răspuns:

As vrea sa vizitez orasul iasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ierusalim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Los Angeles, Hollywood si Florida

| smolnarkarina a răspuns:

Eu as vrea sa locuiesc in Dubai(l-am vizitat in octombrie)este foarte frumos si bogat, Hawaii ii frumos si exotic si acolo am fost pot sa spun ca as sta cate o saptamana in fiecare loc care l-am vazut...