| Maariiaa97 a întrebat:

Vreau sa dau la facultatea de medicina dentara dar nu stiu unde. Voi ce facultati recomandati? Deocamdata oscilez intre Bucuresti si Iasi. Despre Iasi am primit pareri impartite (ba ca nu-i destul de buna, ba ca dimpotriva, e buna datorita faptului ca se face mai multa practica). Voi ce recomandati?

2 răspunsuri:
| HowdidIgethere a răspuns:

Dupa ce termini, tot o sa mai ai de invatat pe partea practica cativa ani. Cred ca va trebui sa lucrezi ca asistenta la un medic bun 2, 3 ani. Piata e destul de aglomerata, e cam plin de cabinete.

| thezbx a răspuns:

Depinde de unde esti, ca pana la urma tot asa inveti peste tot, dar totul depinde si de oamenii din jur. daca cumva esti din moldova, nu iti recomand bucurestiul, pentru ca oamenii de acolo nu sunt asa primitori. recomand clujul! happy